Blog > Komentarze do wpisu
Jak odmrozić pojemnik od płynu do spryskiwaczy
jak się nie ma garażu i nie ma kolegów z garażem.

Oczywiście, idąc krokiem mego ostatniego zajebistego, seksownego, bananowego samochodu, do którego zawsze lałem wodę jako płyn do spryskiwacza nie sądziłem, że letni płyn do spryskiwacza może zamarznąć w mojej Hondziuni.  Od razu mówie, może zamarznąć.

Nie mam garażu, nie mam znajomych co mają garaż, w ogóle nie mam znajomych, w ogóle nie przepadam za ludźmi i mieszkam w bloku na ostatnim piętrze. Jeżeli ktoś zada zaraz durne pytanie, pt. po co Ci spryskiwacz zimą to nie jezdzi chyba codziennie po zabłoconym mieście. Pomysły, które podpowiedzieli mi wszyscy eksperci z pracy:

 • do garażu
 • suszarką susz przewody i zbiornik
 • poczekaj do kwietnia
 • rozpal grilla pod zbiornikiem
 • wlej denaturat
 • wsyp sól
 • wlej odmrażacz do szyb

Dobra, poza 2 metodami reszta zaznaczam nie działa!! Jako że jestem młodym, wysportowanym i nie da się ukryć przystojnym facetem postanowiłem latać z wiadrami z ciepła wodą + uwaga pomysł nowatorski pompką do wina!!!Po wlewaniu do wody do zbiornika ciepłej wody, zimna uciekała do góry i ją wypompowywałem. Po 6 wiadrach lód dał za wygraną!!!Wygrałem!!Wlałem nowy płyn, z glikolem w BP. Zajebany, zmęczony wstaje rano i co ?

 

zamarzł...non commento.

 

 

środa, 01 grudnia 2010, thinkmore

Polecane wpisy

 • Marit Steryd

  kontra Justysia płaczusia Coraz fajniej się ogląda te wszystkie biegi narciarskie. Naprawdę podziwiam wysiłek, zaangażowanie pań. Dla mnie są super. Ostatnio na

 • Jak w dupę dowalić

  biednym emerytom. Wg GazetyPrawnej: " Od stycznia nie będzie można otrzymać z ZUS emerytury bez zwolnienia się z pracy. Prawo do świadczenia z ZUS może też stra

 • Dzięki Bogu

  jestem ateistą... I nie muszę 1 listopada stać w gigantycznych korkach, kupować nieekologiczne znicze oraz wspominać zmarłych wtedy kiedy jest to odgórnie wymag

Komentarze
2010/12/01 14:46:19
Think, no popatrz mi nigdy nie zamarzł płyn zimowy w aucie :)
Ty młody, wysportowany i przystojny i pewnie dlatego spotykają Cię te niesprawiedliwości losu ;)
-
thinkmore
2010/12/01 14:48:13
No ja do pandy lałem wodę nawet zimą. Autentycznie i podczas jechania około 20minut mi odtajał zawsze, ale w hondzie ni cholery:)
-
oksyd74
2010/12/01 17:11:51
bo honda to solidna firma i tak łatwo nie ustępuje:) nie znam środka na Twój problem z autem, więc prześlę Ci tylko wyrazy współczucia i otuchy:)
-
emka1216
2010/12/01 17:12:18
Wyobraź sobie, że mnie zamarzło kiedyś całe urządzenie do wlewu paliwa. I do tego miałam końcówkę bardzo niewielką. Różni próbowali otworzyć ni cholery. Z duszą na ramieniu ruszyłam do zaprzyjaźnionego warsztatu. Dojechała, a w bagażniku miałam kanisterek. Po około godzinie okazało się, że kryształek lodu utkwił w układzie pneumatycznym urządzenia. To był mysio 190. Wiekowy ale kochany samochodzik.
-
2010/12/01 18:33:45
Mnie zamarzał i płyn zimowy. Wlewam wtenczas małpkę spirytusu. Nie żałuję. Denaturat podobno lepszy. Tak czy inaczej jak już zamarznie w przewodach to ciężko.
-
Gość: , *.tvtom.pl
2010/12/09 15:51:04
Naśikaj to ci odmarżnie
-
Gość: aldfdslf, 193.164.157.*
2016/01/07 15:38:48
a wypsikałeś płyn z przewodów tak żeby w całym układzie był płyn zimowy???
Skrobnij do mnie ;)


statystyka

zarabiaj pieniądze